DOMAIN: CZ
GEOIP: US
Wybierz kraj
Česko
Česko
Danmark
Danmark
Österreich
Österreich
Deutschland
Deutschland
United States
United States
España
España
Belgique
Belgique
France
France
Magyarország
Magyarország
Italia
Italia
Nederland
Nederland
Polska
Polska
Portugal
Portugal
România
România
Slovensko
Slovensko
Sverige
Sverige
Bezpečný nákup
Idosell security badge

Hodiny

PROVEDENÍ: Hodiny jsou vyrobeny z bezpečného tvrzeného skla GLASS OPTIWHITE o tloušťce 4mm. Technologie výroby hodin je v souladu s třídou bezpečnosti 2B2 podle normy PN-EN 12600:2004, která garantuje odolnost proti nárazům. Hodiny na skle jsou připravené k zavěšení - mají kovový závěs upevněný na zadní částí hodin a pěnovou distanční podložku, která upravuje vzdálenost hodin od zdi. Hodiny mají tichý plovoucí mechanismus napájený 1,5V baterií - AA baterie (baterie není součástí balení).

TECHNOLOGIE A KVALITA: Hodiny jsou vyrobeny s použitím moderních technologií tisku, které garantují zachování přirozených barev, jak i vysoké sytosti barev. Výroba hodin na skle probíhá vícefázově. Vysoce kvalitní tisk a dvě ochranné vrstvy jsou vystaveny termickému procesu spojení se sklem. Pro tento účel používáme inovativní technologii sklářských laminovacích pecí ve vakuovém prostředí.

V nabídce jsou dostupné 2 druhy ciferníků

zegar na szkle Cyferblat C3

Ciferník čárky

zegar na szkle Cyferblat C4

Ciferník čísla

Dostupné 2 různé tvary

zegar na szkle Cyferblat AC

Čtverec

zegar na szkle Cyferblat AR

Kolo

Podrobnosti o produktu

Výroba hodin na skle probíhá vícefázově. Výrobní proces je neobvykle přesný a inovativní - finální konečná úprava hodin využívá technologii umístění výrobku do vakuového prostředí, čímž se garantuje úplné splynutí všech vrstev produktu v jeden bezpečný celek. Hodiny jsou vyrobeny z materiálu, který je v architektuře interiérového designu mimořádně ceněný, tedy ze skla. Digitálně nanesený tisk v kombinaci se sklem poskytuje výrobku eleganci a ušlechtilost. Trojrozměrná hloubka a lesk skla způsobují, že hodiny budou skvěle vypadat v každém interiéru!

Plovoucí ručičky - Skleněné hodiny mají mechanismus, který garantuje plynulé - volné posunování se ručiček bez vydávání zvuku. Tato funkčnost dává pocit komfortu a svobody.

Pěnová distanční podložka - Distanční podložka garantuje hodinám rovnoměrnou vzdálenost od zdi po celé ploše hodin.

Sklo o tloušťce 4 mm - lichoběžníkově broušené hrany - Hodiny jsou vyrobeny z odolného skla GLASS OPTIWHITE o tloušťce 4 mm, které v kombinaci s precizní kvalitou tisku umožňuje nabízet vysoce kvalitní výrobek. Sklo zachovává přirozené barvy tisku. Hrany hodin jsou vybroušeny ve tvaru lichoběžníku - matný lichoběžníkový výbrus.

Tichý mechanismus - hodiny připravené k zavěšení - Hodiny na skle jsou připravené k zavěšení na zeď, jsou vybaveny namontovaným kovovým závěsem, který umožňuje pohodlnou montáž. Ověřené hodinové mechanismy garantují dlouholetou práci.


Nástěnné hodiny jsou jedním z nejvyhledávanějších bytových doplňků. Nejenom ukazují čas, ale častokrát také dekorují celý prostor. Jsou praktickým prvkem, ale mohou rovněž být dokonalou ozdobou místnosti. Nástěnné hodiny na skle jsou předmětem vyrobeným z trvalých prvků, jejichž klasický vzhled se osvědčí v prostorách zařízených v mnoha různých stylech. Moderní nástěnné hodiny dodají místnosti styl. Aktuálním řešením jsou hodiny s moderními vzory, které dokonalé ladí s moderním uspořádáním. V dobách, kdy hodiny plnily především praktickou funkci a odměřovaly minuty a hodiny, závěsné hodiny měly být především viditelné a přesné. Využijte hodiny ve svém interiéru a udělejte design svého interiéru jedinečným!

Doprava a bezpečnost

Profilovaný polystyren a bezpečnost - Hodiny jsou pečlivě zabaleny do bublinkové fólie tak, byl výrobek bezpečně chráněn během jeho přepravy do okamžiku jeho montáže. Použité polystyrenové profile uvnitř krabičky hodin zajišťují samotným hodinám, jak i jemným ručičkám dodatečnou ochranu.

Bezpečné balení po dobu přepravy - 5vrstvý karton o gramáži 730g/m2 poskytuje garanci bezpečné cesty z našeho skladu na vámi určené místo. Tisíce výrobků odesílaných každý měsíc zákazníkům z různých zákoutí světa nám umožnilo zdokonalit proces balení a přepravy k dokonalosti. Kromě vynaložení veškerého úsilí z naší strany, co se týká balení, je každá zásilka pojištěna pro případ eventuálního poškození!

Přejděte do obchodu s výrobky pro výše uvedenou kategorii!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel