Hodiny

PROVEDENÍ: Hodiny jsou vyrobeny z bezpečného tvrzeného skla GLASS OPTIWHITE o tloušťce 4mm. Technologie výroby hodin je v souladu s třídou bezpečnosti 2B2 podle normy PN-EN 12600:2004, která garantuje odolnost proti nárazům. Hodiny na skle jsou připravené k zavěšení - mají kovový závěs upevněný na zadní částí hodin a pěnovou distanční podložku, která upravuje vzdálenost hodin od zdi. Hodiny mají tichý plovoucí mechanismus napájený 1,5V baterií - AA baterie (baterie není součástí balení).

TECHNOLOGIE A KVALITA: Hodiny jsou vyrobeny s použitím moderních technologií tisku, které garantují zachování přirozených barev, jak i vysoké sytosti barev. Výroba hodin na skle probíhá vícefázově. Vysoce kvalitní tisk a dvě ochranné vrstvy jsou vystaveny termickému procesu spojení se sklem. Pro tento účel používáme inovativní technologii sklářských laminovacích pecí ve vakuovém prostředí.

V nabídce jsou dostupné 2 druhy ciferníků

zegar na szkle Cyferblat C3

Ciferník čárky

zegar na szkle Cyferblat C4

Ciferník čísla

Dostupné 2 různé tvary

zegar na szkle Cyferblat AC

Čtverec

zegar na szkle Cyferblat AR

Kolo

Podrobnosti o produktu

Výroba hodin na skle probíhá vícefázově. Výrobní proces je neobvykle přesný a inovativní - finální konečná úprava hodin využívá technologii umístění výrobku do vakuového prostředí, čímž se garantuje úplné splynutí všech vrstev produktu v jeden bezpečný celek. Hodiny jsou vyrobeny z materiálu, který je v architektuře interiérového designu mimořádně ceněný, tedy ze skla. Digitálně nanesený tisk v kombinaci se sklem poskytuje výrobku eleganci a ušlechtilost. Trojrozměrná hloubka a lesk skla způsobují, že hodiny budou skvěle vypadat v každém interiéru!

Plovoucí ručičky - Skleněné hodiny mají mechanismus, který garantuje plynulé - volné posunování se ručiček bez vydávání zvuku. Tato funkčnost dává pocit komfortu a svobody.

Pěnová distanční podložka - Distanční podložka garantuje hodinám rovnoměrnou vzdálenost od zdi po celé ploše hodin.

Sklo o tloušťce 4 mm - lichoběžníkově broušené hrany - Hodiny jsou vyrobeny z odolného skla GLASS OPTIWHITE o tloušťce 4 mm, které v kombinaci s precizní kvalitou tisku umožňuje nabízet vysoce kvalitní výrobek. Sklo zachovává přirozené barvy tisku. Hrany hodin jsou vybroušeny ve tvaru lichoběžníku - matný lichoběžníkový výbrus.

Tichý mechanismus - hodiny připravené k zavěšení - Hodiny na skle jsou připravené k zavěšení na zeď, jsou vybaveny namontovaným kovovým závěsem, který umožňuje pohodlnou montáž. Ověřené hodinové mechanismy garantují dlouholetou práci.


Nástěnné hodiny jsou jedním z nejvyhledávanějších bytových doplňků. Nejenom ukazují čas, ale častokrát také dekorují celý prostor. Jsou praktickým prvkem, ale mohou rovněž být dokonalou ozdobou místnosti. Nástěnné hodiny na skle jsou předmětem vyrobeným z trvalých prvků, jejichž klasický vzhled se osvědčí v prostorách zařízených v mnoha různých stylech. Moderní nástěnné hodiny dodají místnosti styl. Aktuálním řešením jsou hodiny s moderními vzory, které dokonalé ladí s moderním uspořádáním. V dobách, kdy hodiny plnily především praktickou funkci a odměřovaly minuty a hodiny, závěsné hodiny měly být především viditelné a přesné. Využijte hodiny ve svém interiéru a udělejte design svého interiéru jedinečným!

Doprava a bezpečnost

Profilovaný polystyren a bezpečnost - Hodiny jsou pečlivě zabaleny do bublinkové fólie tak, byl výrobek bezpečně chráněn během jeho přepravy do okamžiku jeho montáže. Použité polystyrenové profile uvnitř krabičky hodin zajišťují samotným hodinám, jak i jemným ručičkám dodatečnou ochranu.

Bezpečné balení po dobu přepravy - 5vrstvý karton o gramáži 730g/m2 poskytuje garanci bezpečné cesty z našeho skladu na vámi určené místo. Tisíce výrobků odesílaných každý měsíc zákazníkům z různých zákoutí světa nám umožnilo zdokonalit proces balení a přepravy k dokonalosti. Kromě vynaložení veškerého úsilí z naší strany, co se týká balení, je každá zásilka pojištěna pro případ eventuálního poškození!

Přejděte do obchodu s výrobky pro výše uvedenou kategorii!
pixel