DOMAIN: CZ
GEOIP: US
Wybierz kraj
Česko
Česko
Danmark
Danmark
Österreich
Österreich
Deutschland
Deutschland
United States
United States
España
España
Belgique
Belgique
France
France
Magyarország
Magyarország
Italia
Italia
Nederland
Nederland
Polska
Polska
Portugal
Portugal
România
România
Slovensko
Slovensko
Sverige
Sverige
Bezpečný nákup
Idosell security badge

Plakáty

PROVEDENÍ: Plakát v rámu je připraven k zavěšení na zeď. Tisk je proveden na kvalitním papíře Prémiové třídy o gramáži 200g/m2. Moderní a stylový rám je vyroben z MDF o šířce 2 cm. Zadní část obrazu je chráněna pevnou HDF deskou o tloušťce 2mm. Plakát v rámu je lehký a dodává se s věšákem pro pohodlnou instalaci. Každý rám je vybaven lehkým a nerozbitným průhledným akrylátovým plexisklem.

TECHNOLOGIE A KVALITA: Plakát je vyroben s využitím moderních technologií tisku. Při výrobě se používají ekologické, bezvonné a trvalé pigmentové inkousty s hlubokou sytostí barev. Moderní výrobní systémy a precizní tisk v kombinaci s lidskou přesností a pečlivostí umožnily vytvoření ideálního výrobku.


Podrobnosti o produktu

ARTTOR nabízí široký výběr uměleckých plakátů. Módní a moderní motivy dodají každému interiéru jedinečný vzhled. Výjimečné plakáty a neopakovatelný design nám umožňují nabízet produkty, které jsou vždy módní a jedinečné.

Papír používaný k výrobě plakátů - Všechny námi vyráběné plakáty jsou tištěny na Prémiovém papíře o gramáži 200g/m2. Povrch papíru je matný, bez odlesků. Námi používány papír, je odolný vůči stárnutí.

Barevné varianty rámů - V závislosti na stylu a výzdobě místnosti lze individuálně doladit barvu rámu k vlastněnému interiéru. Vhodně zvolený rám splňuje technickou a zároveň estetickou funkci.

Plakát připravený k zavěšení - Každý rám má dva věšáky připevněné k rámu, díky čemu je připraven k zavěšení na zeď. Rám lze zavěsit jak svisle, tak vodorovně.

Ekologické pigmentové inkousty - Papír použitý na naše plakáty je vysoce kvalitní materiál o gramáži 200g/m2. Je určen pro profesionální plotry, které umožňují zhotovovat ekologické tisky. Používáme ekologické, bezvonné a trvalé inkousty s hlubokým nasycením barev.

Stabilní MDF rám o šířce 2 cm - Přesně nařezané na míru rámy s použitím tesařských strojů garantují v kombinaci s jedinečným tiskem skvělý konečný efekt. Naše rámy jsou garancí výrobku na nejvyšší úrovni.

2mm HDF deska chránící zadní část obrazu a upevňovací plíšky - Zadní část obrazu je chráněna pevnou HDF deskou o tloušťce 2 mm. Rám je spojen s HDF deskou speciálními plíšky, které udržují plakát v pevné poloze.

Doprava a bezpečnost

Akrylátové plexisklo - Každý rám je vybaven bezpečným, nerozbitným akrylátovým plexisklem. Sklo má na obou stranách ochrannou fólii, která ho chrání před poškrábáním. Před zavěšením rámu by se měla fólie odstranit.

Strojové spojování rámů, stabilní rám - Vynaložili jsme veškeré úsilí, aby byl proces výroby rámů bezpečný a trvalý. Přesnost strojů a technologií ve spojení s lidským dozorem nám poskytuje garanci získání stabilního a designérského rámu.

Vynakládáme veškeré úsilí, aby byl plakát bezpečně zaslán každému zákazníku. Bublinková fólie a tuhá vícevrstvá lepenka nebo tuhá trubice chrání výrobek při přepravě. Všechny balíky zasíláme kurýrem - každá zásilka je pojištěna.

Přejděte do obchodu s výrobky pro výše uvedenou kategorii!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel