Obrazy na skle

Přednosti skla používaného na dekorace byly oceněny už před staletími, nemluvě například o roli vitráží. Současně se sklo díky novým technologiím často používá v interiérovém designu, protože se skvěle doplňuje s moderní výzdobou, osvěžuje vizuálně prostor, může také vytvářet neobyčejnou atmosféru. Podle znalců předmětů je sklo nejplnější energetickou látkou, která spojuje všechny živly: zemí - křemen, oheň - tepelné zpracování, voda - kapalná forma a vzduch - průhledná lehkost. Možná právě proto skleněná dekorace tak silně osloví vaši představivost. Obraz na skle přitahuje zrak díky efektu hloubky. Skvěle vypadá v reprezentačních místnostech. Ideálně hladký skleněný povrch oživuje barvy tisku a dodává jim intenzitu. Obraz na skle je vyroben z bezpečného tvrzeného skla, takže při používání nepředstavuje ohrožení. Obrazy tohoto typu se senzačně doplňují s moderním interiérem, protože zdůrazňují jeho charakter a současně nekonvenčním způsobem zdobí tradiční interiér, působí na principu střetu stylů. Grafiky na skle jsou obrazy ideální pro každého!

PROVEDENÍ: Obraz na skle je vyrobený ze skla o tloušťce 4 mm. Hrany skla mají matný lichoběžníkový výbrus. Obraz bezpečný na používání a připravený k zavěšení - má kovové závěsy upevněné na zadní straně obrazu a pěnové distanční podložky regulující rovnoměrnou vzdálenost obrazu od stěny.

TECHNOLOGIE A KVALITA: Skleněný obraz je vyráběn s nejvyšší pečlivostí o detaily, pomocí moderních technologií tisku - to zaručuje zachování přirozených barev a vysokou sytost barev. Povrch obrazu je odolný proti působení slunečných UV paprsků. Výroba obrazů na skle probíhá vícefázově. Vysoce kvalitní tisk a dvě ochranné vrstvy jsou vystaveny termickému procesu spojení se sklem. Pro tento účel používáme inovativní technologii sklářských laminovacích pecí ve vakuovém prostředí.


Podrobnosti o produktu

Výroba obrazů na skle probíhá vícefázově. Výrobní proces je neobvykle přesný a inovativní - finální konečná úprava obrazu využívá technologii umístění výrobku do vakuového prostředí, čímž se garantuje úplné splynutí všech vrstev produktu v jeden bezpečný celek. Obraz je vyroben z materiálu, který je v architektuře interiérového designu mimořádně ceněný, tedy ze skla. Skleněný obraz je především praktickým řešením pro ty, kteří chtějí trvalou a snadnou na čištění ozdobu. Digitálně nanesený tisk v kombinaci se sklem poskytuje výrobku eleganci a ušlechtilost. Trojrozměrná hloubka a lesk skla způsobují, že obraz bude skvěle vypadat v každém interiéru!

Exkluzivní efekt vysokého lesku - Vysoká transparentnost skla zajišťuje ideálně lesklý povrch. Obraz na skle se vyznačuje krásným leskem a vysokou intenzitou barev. Díky použití kvalitních inkoustů získáváme hlubokou sytost barev a obraz v kombinaci ze sklem získává neskutečný 3D efekt.

Sklo o tloušťce 4 mm - Obraz je vyroben z odolného skla o tloušťce 4 mm, které v kombinaci s precizní kvalitou tisku umožňuje nabízet vysoce kvalitní výrobek. Sklo zachovává přirozené barvy tisku.

Lichoběžníkové broušení hran - Precizně a bezpečně vybroušené hrany ve tvaru lichoběžníku - matný lichoběžníkový brus.

Kompletní výrobek - připravený k zavěšení - Montáž je neobvykle jednoduchá a snadná, skleněný obraz je připravený k zavěšení na zeď, je vybaven namontovaným kovovým závěsem, který umožňuje pohodlnou montáž a pěnovými distančními podložkami.

Pěnové distanční podložky - Distanční podložky poskytují obrazu rovnoměrný odstup od zdi. Zároveň splňují stabilizační a ochrannou funkci.

Bezpečné kovové závěsy - Každý obraz na skle je vybaven namontovaným napevno kovovým závěsem nebo závěsy - to umožňuje pohodlnou montáž.

Doprava a bezpečnost

Skleněné výrobky navzdory své ušlechtilosti se neobvykle těžce přepravují. Léta odesíláme naše výrobky zákazníkům v celé Evropě. Léta zkušeností nám umožnily zdokonalit způsob a technologii zásilek tak, aby zásilky bezpečně dorazily k naším četným zákazníkům. Protože chceme, aby objednané zboží dorazilo bez problémů, vybavujeme ho četnými prvky chránícími obraz před eventuálními problémy. Balení obsahuje: Polyetylenovou pěnu, polystyren, plastové rohy, HDF desku a pevný box vyrobený z OSB desky. Komplexně a v souladu s postupy připravená zásilka garantuje bezproblémovou cestu, kterou musí být zboží dodáno do konečného místa určení.

Zabezpečení rohů na dobu přepravy - Základní ochranný prvek, kterým je pevný prvek zabezpečující hranu před poškozením je základem ochrany rohů obrazů před poškozením a rozdrolením hran.

Bezpečné balení po dobu přepravy - Pevné a bezpečné umístnění obrazu po dobu přepravy je základ přepravy exkluzivních a prestižních výrobků, kterými jsou obrazy na skle. Kromě vynaložení veškerého úsilí z naší strany, co se týká balení, je každá zásilka pojištěna pro případ eventuálního poškození!

Přejděte do obchodu s výrobky pro výše uvedenou kategorii!
pixel