DOMAIN: CZ
GEOIP: US
Wybierz kraj
Česko
Česko
Danmark
Danmark
Österreich
Österreich
Deutschland
Deutschland
España
España
Belgique
Belgique
France
France
Magyarország
Magyarország
Italia
Italia
Nederland
Nederland
Polska
Polska
Slovensko
Slovensko
Sverige
Sverige
Bezpečný nákup
Idosell security badge

Obrazy na skle

Přednosti skla používaného na dekorace byly oceněny už před staletími, nemluvě například o roli vitráží. Současně se sklo díky novým technologiím často používá v interiérovém designu, protože se skvěle doplňuje s moderní výzdobou, osvěžuje vizuálně prostor, může také vytvářet neobyčejnou atmosféru. Podle znalců předmětů je sklo nejplnější energetickou látkou, která spojuje všechny živly: zemí - křemen, oheň - tepelné zpracování, voda - kapalná forma a vzduch - průhledná lehkost. Možná právě proto skleněná dekorace tak silně osloví vaši představivost. Obraz na skle přitahuje zrak díky efektu hloubky. Skvěle vypadá v reprezentačních místnostech. Ideálně hladký skleněný povrch oživuje barvy tisku a dodává jim intenzitu. Obraz na skle je vyroben z bezpečného tvrzeného skla, takže při používání nepředstavuje ohrožení. Obrazy tohoto typu se senzačně doplňují s moderním interiérem, protože zdůrazňují jeho charakter a současně nekonvenčním způsobem zdobí tradiční interiér, působí na principu střetu stylů. Grafiky na skle jsou obrazy ideální pro každého!

PROVEDENÍ: Obraz na skle je vyrobený ze skla o tloušťce 4 mm. Hrany skla mají matný lichoběžníkový výbrus. Obraz bezpečný na používání a připravený k zavěšení - má kovové závěsy upevněné na zadní straně obrazu a pěnové distanční podložky regulující rovnoměrnou vzdálenost obrazu od stěny.

TECHNOLOGIE A KVALITA: Skleněný obraz je vyráběn s nejvyšší pečlivostí o detaily, pomocí moderních technologií tisku - to zaručuje zachování přirozených barev a vysokou sytost barev. Povrch obrazu je odolný proti působení slunečných UV paprsků. Výroba obrazů na skle probíhá vícefázově. Vysoce kvalitní tisk a dvě ochranné vrstvy jsou vystaveny termickému procesu spojení se sklem. Pro tento účel používáme inovativní technologii sklářských laminovacích pecí ve vakuovém prostředí.


Podrobnosti o produktu

Výroba obrazů na skle probíhá vícefázově. Výrobní proces je neobvykle přesný a inovativní - finální konečná úprava obrazu využívá technologii umístění výrobku do vakuového prostředí, čímž se garantuje úplné splynutí všech vrstev produktu v jeden bezpečný celek. Obraz je vyroben z materiálu, který je v architektuře interiérového designu mimořádně ceněný, tedy ze skla. Skleněný obraz je především praktickým řešením pro ty, kteří chtějí trvalou a snadnou na čištění ozdobu. Digitálně nanesený tisk v kombinaci se sklem poskytuje výrobku eleganci a ušlechtilost. Trojrozměrná hloubka a lesk skla způsobují, že obraz bude skvěle vypadat v každém interiéru!

Exkluzivní efekt vysokého lesku - Vysoká transparentnost skla zajišťuje ideálně lesklý povrch. Obraz na skle se vyznačuje krásným leskem a vysokou intenzitou barev. Díky použití kvalitních inkoustů získáváme hlubokou sytost barev a obraz v kombinaci ze sklem získává neskutečný 3D efekt.

Sklo o tloušťce 4 mm - Obraz je vyroben z odolného skla o tloušťce 4 mm, které v kombinaci s precizní kvalitou tisku umožňuje nabízet vysoce kvalitní výrobek. Sklo zachovává přirozené barvy tisku.

Lichoběžníkové broušení hran - Precizně a bezpečně vybroušené hrany ve tvaru lichoběžníku - matný lichoběžníkový brus.

Kompletní výrobek - připravený k zavěšení - Montáž je neobvykle jednoduchá a snadná, skleněný obraz je připravený k zavěšení na zeď, je vybaven namontovaným kovovým závěsem, který umožňuje pohodlnou montáž a pěnovými distančními podložkami.

Pěnové distanční podložky - Distanční podložky poskytují obrazu rovnoměrný odstup od zdi. Zároveň splňují stabilizační a ochrannou funkci.

Bezpečné kovové závěsy - Každý obraz na skle je vybaven namontovaným napevno kovovým závěsem nebo závěsy - to umožňuje pohodlnou montáž.

Doprava a bezpečnost

Skleněné výrobky navzdory své ušlechtilosti se neobvykle těžce přepravují. Léta odesíláme naše výrobky zákazníkům v celé Evropě. Léta zkušeností nám umožnily zdokonalit způsob a technologii zásilek tak, aby zásilky bezpečně dorazily k naším četným zákazníkům. Protože chceme, aby objednané zboží dorazilo bez problémů, vybavujeme ho četnými prvky chránícími obraz před eventuálními problémy. Balení obsahuje: Polyetylenovou pěnu, polystyren, plastové rohy, HDF desku a pevný box vyrobený z OSB desky. Komplexně a v souladu s postupy připravená zásilka garantuje bezproblémovou cestu, kterou musí být zboží dodáno do konečného místa určení.

Zabezpečení rohů na dobu přepravy - Základní ochranný prvek, kterým je pevný prvek zabezpečující hranu před poškozením je základem ochrany rohů obrazů před poškozením a rozdrolením hran.

Bezpečné balení po dobu přepravy - Pevné a bezpečné umístnění obrazu po dobu přepravy je základ přepravy exkluzivních a prestižních výrobků, kterými jsou obrazy na skle. Kromě vynaložení veškerého úsilí z naší strany, co se týká balení, je každá zásilka pojištěna pro případ eventuálního poškození!

Přejděte do obchodu s výrobky pro výše uvedenou kategorii!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel