DOMAIN: CZ
GEOIP: US
Wybierz kraj
Česko
Česko
Danmark
Danmark
Österreich
Österreich
Deutschland
Deutschland
España
España
Belgique
Belgique
France
France
Magyarország
Magyarország
Italia
Italia
Nederland
Nederland
Polska
Polska
Slovensko
Slovensko
Sverige
Sverige
Bezpečný nákup
Idosell security badge

Obrazy na plátně

Obraz na plátně je moderní dekorace do každé místnosti. Mohu spojovat tradici s moderností. Vysoce kvalitní materiály používané na naše obrazy umožňují nabízet výrobky, které se řadí do třídy Prémium. Obrazy na plátně zavedou do každého interiéru závan skutečného umění. Nejčastěji si je vybírají lidé, kteří oceňují různě chápanou krásu. Naše nabídka umožní uspokojit vkus zákazníků s velmi různorodými potřebami, protože nabízíme obrazy odkazující na mnoho trendů – od tradičního a klasického umění až po moderní abstrakci a pouliční umění. Obrazy na plátně dodají charakter nejen soukromému a osobnímu prostoru, ale i obecným a veřejným interiérům. Jsme přesvědčeni, že široký výběr vzorů, tvarů a velikostí umožní najít vámi vysněnou nástěnnou dekoraci. Vyberte si svůj obraz a vytvořte individuální a neopakovatelnou atmosféru!

PROVEDENÍ: Plátno je nataženo na rám. Strany a hrany jsou potištěny, čímž tvoří pokračování obrazu. Obraz je připravený k zavěšení na zeď. Každý výrobek je vybaven závěsem, který je připevněn k rámu a montážní sadou (šroub + kolík).

TECHNOLOGIE A KVALITA: Obraz je vyroben s využitím moderních technologií tisku. Při výrobě se používají ekologické, bezvonné a trvalé pigmentové inkousty s hlubokou sytostí barev. Obraz je potažen laminátem, který ho chrání před ztrátou barvy a menšími mechanickými poškozeními. Obraz lze čistit, otírat, dotýkat se ho - efekt šmouh nebo otisků prstů se nevyskytuje. Povrch obrazu je odolný proti působení slunečných UV paprsků.


Podrobnosti o produktu

Vysoce kvalitní materiály používané k výrobě našich obrazů nám umožňují nabízet výrobky, které se řadí do třídy Prémium. Zdokonalená technologie výroby perfektně umožňuje, aby ARTTOR nabídl zákazníkům obrazy splňující nejvyšší standardy v Evropě. Moderní výrobní systémy a precizní tisk v kombinaci s lidskou přesností a pečlivostí umožnily vytvoření ideálního výrobku. Obrazy na plátně zavedou do každého interiéru závan skutečného umění. Nejčastěji si je vybírají lidé, kteří oceňují různě chápanou krásu.

Jedinečný efekt saténově lesklého povrchu - Obraz na plátně, aby se mohl skvěle po léta prezentovat, musí mít chráněný povrch plátna. Každý potisk potahujeme speciálním laminátem, který poskytuje jedinečný saténově lesklý povrch. Po procesu laminace je tisk zcela chráněn a získává výraznou ostrost, odhalující nebývalou hloubku barev.

Viditelná struktura plátna a ekologické pigmentové inkousty - Plátno, které se používá na naše obrazy je vysoce kvalitní voděodolná tkanina s gramáží 240 g/m2. Je určeno pro profesionální plotry, které umožňují zhotovovat ekologické tisky. Používáme ekologické, bezvonné a trvalé inkousty s hlubokým nasycením barev. Moderní technologie tisku přesně umístí výtisk při zachování viditelné struktury plátna.

Potištěné strany tvoří pokračování obrazu - Strany obrazu jsou potištěny a tvoří jeho pokračování, čímž poskytují skvělý vizuální efekt. Pečlivě a důkladně natažené na hrany obrazu plátno zvětšuje estetiku a kvalitu provedení výrobku.

Odolné barvy - Použití ochranné vrstvy UV laku - Všechny obrazy ARTTOR jsou potaženy laminátem! Laminát chrání tisk, nasycuje barvy a chrání před ztrátou barvy a vnějšími faktory. Naše obrazy lze čistit, otírat, dotýkat se - efekt šmouh nebo otisků prstů se nevyskytuje.

Strojové spojení rámů, stabilní rám - Rám obrazu na plátně je jeho základnou. Vynaložili jsme veškeré úsilí, aby byl proces výroby rámů bezpečný a trvalý. Rámy používané k výrobě obrazů na plátně jsou přesně nařezané na míru, obroušené a spojené tak, aby v konečné fázi tvořily s plátnem jeden integrovaný celek. Přesnost strojů a technologií ve spojení s lidským dozorem nám poskytuje garanci získání stabilního rámu.

Obraz připravený k zavěšení - Každý obraz má připevněný k rámu závěs a montáží sadu (šroub + kolík), díky čemu je připraven k zavěšení na zeď.

Doprava a bezpečnost

Rám vyrobený ze stabilního napínacího rámu - Rám je vyrobený ze stabilního napínacího rámu - profilovaných lišt. U větších obrazů jsou umístěny příčné výztuhy zabraňující deformaci vnějších lišt rámů.

Bublinková fólie a pevný karton - Obrazy na plátně jsou pečlivě zabaleny do bublinkové fólie tak, byl výrobek bezpečně chráněn během jeho přepravy do okamžiku jeho montáže. Bezpečný 5vrstvý karton o gramáži 730g/m2 poskytuje garanci bezpečné cesty z našeho skladu na vámi určené místo. Tisíce výrobků odesílaných každý měsíc zákazníkům z různých zákoutí světa nám umožnilo zdokonalit proces balení a přepravy k dokonalosti. Kromě vynaložení veškerého úsilí z naší strany, co se týká balení, je každá zásilka pojištěna pro případ eventuálního poškození!

Přejděte do obchodu s výrobky pro výše uvedenou kategorii!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel